Japán zenével foglalkozó magyar fórum. Jpop-Jrock.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta

Go down 
SzerzőÜzenet
Hoshi
Admin

Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTárgy: Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta   Szer. Jan. 19, 2011 9:36 pm

avagy Miura Haruma doramája.

Imádom Miurát és sztem ezt a doramát is imádni fogom *___________* már leszedtem, de még sajnos nem volt időm megnézni, de már tűkön ülök h megnézzem >.<

ha kell valakinek letöltő link azt irjon Privát üzit Wink

és most offolok, de EMBEREK !! kezd kihalni a fórum ;________; tudom h suli meg minden, de legalább hétvégén írjatok valamit ;____;
ha sokáig nem ír senki, bekell zárnunk, amit én nagyon nem akarok T______T
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://jpop-news-all.hungarianforum.net
Hoshi
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta   Csüt. Jan. 20, 2011 9:24 pm

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ *_______________________________________________________*
kb ennyi a véleményem >.<

Nagyon jó !!!! IMÁDOM*______* érdekes dolgok történnek és a történet is izgalmas*----*

az mondjuk nagyon idegesít h P!NK a betétdal -.-"

de imádom. nagyon várom már a következő részt *--*
ezt is csak ajánlani tudom mindenkinek !
chinatsumassu

Hozzászólások száma : 49

TémanyitásTárgy: Re: Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta   Pént. Jan. 21, 2011 3:46 pm

felkerült a nézendő doramák listájára. Már csak időt kell szakítani hogy megnézhessem. Ami nehéz lesz, de megoldjuk.

Felhasználó profiljának megtekintése http://chinatsumassu.livejournal.com/
dorka_nanaa

Hozzászólások száma : 19

TémanyitásTárgy: Re: Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta   Pént. Feb. 04, 2011 9:13 pm

Én úgy néztem meg az első epizódot, hogy előtte egy ismertetőt se olvastam, szóval se a szereplőgárdáról se a cselekményről nem volt fogalmam. Szóval mikor megláttam, hogy miről is szól eléggé meglepődtem Very Happy mindenesetre nekem nagyoon bejön~~ és MiuHaru meg eszméletlen jóképűű*-*
én szerencsére PINKkel is megbékéltem, érdekes megoldásnak találom. hogy az ő számai vannak benne. Szerintem mindenképpen megéri megnézni, én tutira folytatni fogom^^♥️
Felhasználó profiljának megtekintése
Nyu-tan

Hozzászólások száma : 10

TémanyitásTárgy: Re: Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta   Hétf. Feb. 14, 2011 9:01 pm

4 epizódot láttam belőle és egyre jobban tetszik*-*
a PINK számok szerintem illenek bele, bár magamtól nem hallgatnám, ha megy elvagyok vele..
MiuHaru eszméletlen*__* sose hittem volna, hogy valaki tud ennyire IQ-light fejjel pislogni egy egész doramán keresztül xDD
sajnos rászorulok az angol feliratra, de már nagyon várom az új részeket ^o^
Felhasználó profiljának megtekintése
Hoshi
Admin

TémanyitásTárgy: Re: Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta   Kedd Feb. 15, 2011 1:12 am

Nyu-tan írta:

a PINK számok szerintem illenek bele, bár magamtól nem hallgatnám, ha megy elvagyok vele..
MiuHaru eszméletlen*__* sose hittem volna, hogy valaki tud ennyire IQ-light fejjel pislogni egy egész doramán keresztül xDD

PINK-et nem szeretem.. sok rossz emlék XDD
meg nemtom.. talán nagyon hozzászoktam h Japán betétdal megy a Japán film alatt XD de kezdek hozzászokni =)
ugye?! azok a fejek XDD
kicsit fura volt eleinte, mer eddig mindig tökös gyereket játszott, de itt nem.. itt pont nem XD
de annyira jó *__________*
és örülök h ennyi embernek tetszik ^.^
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta   

Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal