JpopNewS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Japán zenével foglalkozó magyar fórum. Jpop-Jrock.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Szabályzat !!!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hoshi
Admin
Hoshi


Hozzászólások száma : 129
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Tegoshi's bed <3

Szabályzat !!! Empty
TémanyitásTárgy: Szabályzat !!!   Szabályzat !!! EmptyVas. Jan. 09, 2011 4:00 pm

Üdvözlünk mindenkit a fórumon:)
Légyszi olvassátok el rendesen a szabályzatot és törekedjetek arra, hogy be is tartsátok

-Mivel a Johnny's Ent. nagyon szigorú ezért a linkeket, képeket csak a regizett felhasználók láthatják, illetve csak ők írhatnak megjegyzéseket/nyithatnak új topicot.
-Trágár beszédet mellőzzük !
-A 18+-os gondolataidat próbáld féken tartani.
-Próbáljatok meg nem egymásnak esni, de ha ez elkerülhetetlen akkor privátban oldjátok meg, ne a topicokban.
-Album, kislemez letöltő linkekkel ne nagyon tegyétek tele a fórumot, próbáljátok meg támogatni az együtteseket, énekeseket.
-Offolásokat kerüljük.
-Ha bármilyen kérdésetek felmerül, akkor azt a "Kérdések-Vélemények" topicba tegyétek fel, illetve privát üzenetben
-Az együtteseket, énekeseket ne szidjátok. Ha nem szereted őket, be se menj a nekik létrehozott topicba.
-Aki csak vagy 90%-ban reklámozni jár ide, azt a felhasználót töröljük.
-Topicot csak a megfelelő helyre hozzatok létre.
-A Jrock fórum részt Naito vezeti
-ha valami képet vagy akármit hoztok ami nem a tiétek, akkor KREDITELJETEK !!!! ha saját akkor is irjátok oda, hogy a tiétek, késöbb nehogy gond legyen belőle.

Köszönjük, hogy végig olvastátok és jó szórakozást =)
Ara, Naito, Hoshi




(a fórum topicokkal kapcsolatban vettünk egy kis segítséget a [You must be registered and logged in to see this link.] oldalról. Az ő fórumuk Kpoppal foglalkozik. Látogassatok el hozzájuk is, tőlük merítettünk erőt, hogy elkezdjünk miis egy fórumot *-* Remélem nem haragszanak meg érte. Embarassed )
Vissza az elejére Go down
https://jpop-news-all.hungarianforum.net
Raven

Raven


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 12.

Szabályzat !!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat !!!   Szabályzat !!! EmptySzer. Jan. 12, 2011 2:39 am

Oh, ezek a jó öreg szabályok, hogy én mennyire nem szeretem őket~ XD
De ennek ellenére felfogtam és be is fogom tartani mindet *hőspozícióbaáll Very Happy (miután megírtam a mienkét, rájöttem, hogy néhány betartása még nekem is gondot okoz olykor XD)
És köszi, hogy megemlítettetek minket Like a Star @ heaven
Én nem haragszom, sőt örülök neki, mert hozzánk már nem fért be a Japán téma T__T Ganbatte~^^
Vissza az elejére Go down
http://majimak-kiss.net/
Hoshi
Admin
Hoshi


Hozzászólások száma : 129
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Tegoshi's bed <3

Szabályzat !!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat !!!   Szabályzat !!! EmptySzer. Jan. 12, 2011 6:43 pm

Rave~n *-*
hát igen.. a szabályok betartása nekem is gondot okoz egykét helyen.. XD néha ujra kell fogalmaznom, amit írtam XD
és persze, hogy megemlítelek titeket, annyira jó a fórumotok és mivel ittis van/lesz egykét kpop-os, ezért átküldöm hozzátok is őket XD
huu~h. akkor jó, megnyugodtam ^.^





*elhalálozott a képeden. *Q* *
Vissza az elejére Go down
https://jpop-news-all.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Szabályzat !!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat !!!   Szabályzat !!! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szabályzat !!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
JpopNewS :: A Fórum :: Szabályzat !!!-
Ugrás: