JpopNewS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Japán zenével foglalkozó magyar fórum. Jpop-Jrock.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Bemutatkozás

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Naito
bábmester
Naito


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Pokol

Bemutatkozás Empty
TémanyitásTárgy: Bemutatkozás   Bemutatkozás EmptyVas. Jan. 09, 2011 11:46 pm

Magáért beszél Very Happy
Néhány szó magadról, hogy minél előbb megismerhessünk Smile
Vissza az elejére Go down
http://naito-mare.blogspot.com/
Hoshi
Admin
Hoshi


Hozzászólások száma : 129
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Tegoshi's bed <3

Bemutatkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Bemutatkozás EmptyHétf. Jan. 10, 2011 8:54 pm

Nah akkor megkezdem ^.^

Hoshi vagyok, és többen már ismertek Very Happy Már lassan 3 vagy 4 éve leszek Japán fanatikus, mondjuk ez már nagyon rég elkezdődött az anime mániámmal, de csak 3-4éve kezdtem megismerkedni a Jpop-pal, azon belül a NewS-al.. Születésnapomra belinkeltél a Happy Birthday klippüket és belezúgtam úgy az egész bandába, és azóta is az Ichibanok~ és azon belül pedig Tegoshi Yuya~ albino ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ istenem.. már egy ideje nagy a szerelem iránta. ♥️
NewS után nem is tudom... talán a KaT-TUN-nal ismerkedtem meg, és így tovább, míg teljesen magával ragadott a Jpop világa ♥️

nah röviden ennyi lennék. Remélem jól kijövök a többi fórumozóval ^.^ és annyira jó, hogy már ennyien regisztráltatok, pedig csak most nyitottunk*-* remélem sokan leszünk és egy jó kis közösséget tudunk kialakítani Smile ♥️
Vissza az elejére Go down
https://jpop-news-all.hungarianforum.net
Haruhiko

Haruhiko


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : Japán falva

Bemutatkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Bemutatkozás EmptyKedd Jan. 11, 2011 9:19 pm

Nos, akkor én pedig folytatnám.. mindenhol ott pofátlankodok, de szerintem azt sem tudjátok, honnan ismerem egyáltalán a JENewS-t XD

Haruhiko vagy Haru, kinek hogy tetszik jobban. ^.^ (amúgy Betti:D) Lassan 6-7 éve japános (kis kihagyással..), először anime és anime zenékkel kezdtem, aztán a középsuliban kezdtem a jpop-pal ismerkedni (Arashi volt első nagy szerelmem, pedig még a nevüket sem tudtam akkoriban XD). Először jrock fanatikus lettem (ami mai napig vagyok), aztán találkoztam a NewS-zal és onnantól jpop fanatikus is vagyok. Smile
NewS-ből Tegoshi a kedvenc, első hallásra szerelem volt XD KaT-TUN-ból Junno&Koki&Maru&Kame XD Nagyon szeretem Tsubasáékat, a Tokio-t és a V6-ot is.
A JENewS-t barátnőm (Massu) mutatta és nagyon megtetszett az oldal, lehet, hogy nem kommenteltem minden postra, de próbáltam követni a blogot. Kellemes csalódás volt, hogy ennyien szeretik a Dzsánízosokat és mindenki nagyon jó fej XD ennyi. pig
Vissza az elejére Go down
http://bettametta.livejournal.com
Hoshi
Admin
Hoshi


Hozzászólások száma : 129
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Tegoshi's bed <3

Bemutatkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Bemutatkozás EmptyKedd Jan. 11, 2011 9:37 pm

Üdv mégegyszer itt Haruhiko ^.^
Remélem itt is jól fogod érezni magad =)
és a fórumon nyugodtan oda írsz ahova akarsz és amennyit jólesik, mi annak csak örülünk Very Happy

jah igen, elfelejtettem. Ugye a JeNewS-t Via és Ed vezeti, de ezt a fórumot kivételesen nem, hanem Ara, Naito/vele még nem találkoztál, ő jrockeres =)/ és én. ^.^ gondoltam bele irom, mer megemlítetted, h ne legyenek félreértések ^.^
Vissza az elejére Go down
https://jpop-news-all.hungarianforum.net
Naito
bábmester
Naito


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Pokol

Bemutatkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Bemutatkozás EmptyKedd Jan. 11, 2011 10:44 pm

Én is bemutatkozom már:)

Minden kétséget kizárva Naito vagyok, és van egy olyan érzésem, hogy én leszek itt az egyetlen, akit mindig is irritálni fog ez a sok rózsaszín Very Happy Nem szeretem a jpopot, teljes mértékben rocker vagyok, csak Hoshi próbál megfertőzni néha.
Én is animével kezdtem, már jó régen, és egy ismerősöm küldött pár dir en grey számot, aztán kaptam gazettet is (akiktől először megijedtem és rosszul lettem), onnantól pedig teljesen ráakadtam a témára.
Hoshi szokott mutogatni nekem Newst, meg Kat-tunt (meg koreai popot, amitől a falra mászom), és ezeket egészen megkedveltem, hála neki, de inkább maradok a kecskeáldozó metálnál Very Happy

A témán kívül rólam még annyit lehet tudni, hogy szoktam zongorázni, és szeretek írkálni. Ja, és tervezem, hogy make up tutorialokat fogok felpakolni youtubera Smile

...
Hoshi, nekem is megengeded, hogy írjak bárhova? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://naito-mare.blogspot.com/
Hoshi
Admin
Hoshi


Hozzászólások száma : 129
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Tegoshi's bed <3

Bemutatkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Bemutatkozás EmptyKedd Jan. 11, 2011 11:03 pm

Naito írta:
Én is bemutatkozom már:)

Minden kétséget kizárva Naito vagyok, és van egy olyan érzésem, hogy én leszek itt az egyetlen, akit mindig is irritálni fog ez a sok rózsaszín Very Happy Nem szeretem a jpopot, teljes mértékben rocker vagyok, csak Hoshi próbál megfertőzni néha.
Én is animével kezdtem, már jó régen, és egy ismerősöm küldött pár dir en grey számot, aztán kaptam gazettet is (akiktől először megijedtem és rosszul lettem), onnantól pedig teljesen ráakadtam a témára.
Hoshi szokott mutogatni nekem Newst, meg Kat-tunt (meg koreai popot, amitől a falra mászom), és ezeket egészen megkedveltem, hála neki, de inkább maradok a kecskeáldozó metálnál Very Happy

A témán kívül rólam még annyit lehet tudni, hogy szoktam zongorázni, és szeretek írkálni. Ja, és tervezem, hogy make up tutorialokat fogok felpakolni youtubera Smile

...
Hoshi, nekem is megengeded, hogy írjak bárhova? Rolling Eyes

nemtudok mit kiemelni XDD
rózsaszin: nem lesz mindig az XD következőleg mást találtam ki ~ *--*
fertőzés: 5%-ban SIKERES !!!! vagy.. 3ban.. XD
kpop: de LUCIFE~R
persze~~~~ irhatsz bárhova Very Happy annak is csak örülök *-* minél többen minél többet és minél több helyre *---*
Vissza az elejére Go down
https://jpop-news-all.hungarianforum.net
arababamano
Admin
arababamano


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 09.
Age : 28
Tartózkodási hely : Wonderland

Bemutatkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Bemutatkozás EmptySzomb. Jan. 15, 2011 3:51 pm

Illő hogy én is bemutatkozzak.
Nem tudom engem mennyien ismernek,
egy páran biztos tudják ki vagyok.

Lassan 3-4 éve fut ez a Japán mániám. Animékkel kezdtem mint nagyon sokan
mások. Aztán megnéztem a Hana Yori Dangot, és onnantól egyre több doramát kezdtem el nézni.
Így ismerkedtem meg a NewS-zal és persze az egész Johnny's-zal. Teljesen megával
ragadott a sok bishi. *-*
De főleg Kato Shigeaki az akit imádok ahogy van. Vele a szerelem hm..a 24 órás tv-vel kezdődött.

Inkább Jpop-ot és Kpop-ot hallgatok, de van egy másik japán ügynökség, az Asketch ahonnan vannak kedvenc előadóim mint pl a
One OK Rock, (A nevük ismerős lehet, miután az énekes régen a NewS 9. tagja volt. Very Happy) a flumpool és a Weaver. Smile

Hát tömören ennyi rólam.
Mindenkit üdvözlök a JPopNewS oldalon. (:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bemutatkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bemutatkozás   Bemutatkozás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bemutatkozás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
JpopNewS :: Japán :: Satöbbi~ :)-
Ugrás: